1st Round Matches[]
- Fukawa Jitsugou vs Tatsuta Jyuu
- Echiminamikawa vs Hirayama Jousui
- Keishuunodai vs Kashimadou
- Ooiwashi vs Kusunosehashi
- Benmikado vs Sugisakae Gakuen
- Yurinomori vs Takekazuta
- Fudomine vs Rekkyou
- Shimizuike vs Shinagawa Gakuin
- Eisaiyama vs Kokubo
- Munakata vs Yuzawa Gakuen
- Kamimotouwa vs Uesawa
- Komiyama vs Narita Daigo
- Iwakuragaoka vs Akataga
- Tenmu vs Minowadai
- Kurogawa Daini vs Mushaka
- Koumyou Gakuin vs Hishinzon
- Sannouko vs Ikariyamamura
- Takaoka Nishi vs Midoriyama Gakuin
- Shibukawasawa vs Tamatanifuchi
- Hitome Mayama vs Kuwako Ni
- Gakuooinou vs Kaiyou
- Tsukadatou vs Akagawa
- Taki Kita vs Arakokin
- Fukushimakou vs Machida Touzai
- Setagawa vs Shueisha Gakuen
- Takagi Higashi vs Midoridai
- Sakae Minami Gakuen vs Kosobe
- Oosawa Nishi vs Tachibana Gakuin
- Hanashinguu vs Sakurada
- Komada Nishi vs Tsuyoshikawa
- Hoshino vs Wada
- Koudaiji vs Kichijou Daigaku Fuzoku
- Hanasakikawa vs Meihachi
- Higashi Shinmizu vs Miyanouchi
- Narushima vs Fuchuudaifu
- Sadaya Gakuen vs Honma Koganesawa
- Suzugaoka vs Hoshigawa Gakuin
- Dobashi Daini vs Teitoku
- Suginami Juuyon vs Hibino Ni
- Hane Minami vs Hibino Daigo
- Kamegawa Ootsuki vs Umiiwakawa
- Wakahara vs Sugamokawa
- Oginodai vs Onitakekuni
- Hayama Daiichi vs Miura Gakuen
- Kamata vs Sasao
- Gensakidai vs Shitsuto Seigaoka
2nd Round Matches[]
- Hyotei vs Unknown School
- Fukawa Jitsugou vs Echiminamikawa
- Keishuunodai vs Ooiwashi
- Benmikado vs Tatsumotodai Higashi
- Shin Shiono vs Yurinomori
- Fudomine vs Shinagawa Gakuin
- Kokubo vs Munakata
- Kamimotouwa vs Oosawa Jitsugou
- Funetsumoto vs Narita Daigo
- Iwakuragaoka vs Minowadai
- Mushaka vs Koumyou Gakuin
- Ikariyamamura vs Narumi Gakuen
- Yamabuki vs Takaoka Nishi
- Shibukawasawa vs Kuwako Ni
- Kaiyou vs Akagawa
- Taki Kita vs Seidai Koizumi
- Houjou vs Fukushimakou
- Setagawa vs Takagi Higashi
- Sakae Minami Gakuen vs Oosawa Nishi
- Sakurada vs Izumori Gakuen
- Ginka vs Komada Nishi
- Wada vs Kichijou Daigaku Fuzoku
- Hanasakikawa vs Higashi Shinmizu
- Narushima vs Todate Daiichi
- St. Rudolph vs Sadaya Gakuen
- Suzugaoka vs Dobashi Daini
- Suginami Juuyon vs Hibino Daigo
- Kamegawa Ootsuki vs Hokuto Gyoutoku
- Akiyama San vs Sugamokawa
- Oginodai vs Miura Gakuen
- Kamata vs Gensakidai
- Unknown School vs Seigaku
3rd Round Matches[]
- Hyoutei Gakuen vs Echiminamikawa
- Keishuunodai vs Tatsumotodai Higashi
- Shin Shiono vs Fudoumine
- Munakata vs Oosawa Jitsugou
- Funetsumoto vs Minowadai
- Mushaka vs Narumi Gakuen
- Yamabuki vs Kuwako Ni
- Akagawa vs Seidai Koizumi
- Houjou vs Takagi Higashi
- Sakae Minami Gakuen vs Izumori Gakuen
- Ginka vs Wada
- Hanasakikawa vs Todate Daiichi
- St. Rudolph vs Dobashi Daini
- Hibino Daigo vs Hokuto Gyoutoku
- Akiyama San vs Oginodai
- Kamata vs Seigaku